Zapamiętuj przeciwieństwa, wyszukuj i działaj szybciej niż przeciwnik! Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko opanujesz ułamki i procenty, nauczysz się angielskiego, poznasz stolice państw europejskich i zostaniesz Dzikim Mistrzem Intelektu!!

KIESZONKOWCE ANGIELSKIE

KIESZONKOWCE ANGIELSKIE to wyjątkowe gry karciane do nauki najważniejszych angielskich czasowników, przymiotników, idiomów i angielskich konwersacji dla każdego fana nauki przez zabawę – również dla dzieci już od 9 roku życia. Kieszonkowce angielskie Remember Forget, Bitter Sweet oraz Let’s talk składają się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj. Kieszonkowce What’s up? oraz Piece of cake to wciągające quizy pełne błyskotliwych dialogów i ciętych ripost, które sprawią, że nawet skomplikowane zwroty same wejdą do głowy!

Efekt uboczny grania: przemówisz po angielsku i zostaniesz lodrem ciętej riposty.

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: Bitter Sweet, Remember Forget oraz Let's Talk! (9+),
Piece of cake i What's up (15+)

przejdź do sklepu
KIESZONKOWCE MATEMATYCZNEKIESZONKOWCE MATEMATYCZNE to edukacyjne gry karciane, które zapewnią całej rodzinie wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki. Kieszonkowce matematyczne "Trzecia połowa" oraz "Na 200%" składają się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 5 edukacyjnych gier towarzyskich: dwa rodzaje memory, klapek, karuzela i szachraj.

Efekt uboczny grania: opanujesz ułamki i zabłyśniesz na matmie.

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: Trzecia połowa (10+), Na 200% (11+)

przejdź do sklepu

KIESZONKOWCE LOGICZNEKIESZONKOWCE LOGICZNE to wyjątkowe propozycje dla pasjonatów zabaw logicznych i miłośników główkowania. Podchwytliwe i wciągające zagadki logiczne o różnym stopniu trudności uczą myślenia logicznego i wyciągania wniosków, ćwiczą koncentrację, a przede wszystkim zapewniają świetną zabawę!
Wytęż mózg i zostań dzikim mistrzem intelektu!

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: 12+

przejdź do sklepu


KIESZONKOWCE GEOGRAFICZNE ORAZ KIESZONKOWIEC PRZYRODNICZY

To wyjątkowe edukacyjne gry karciane do nauki europejskich stolic, rekordów geograficznych świata oraz najszybszych, największych i najsprytniejszych zwierząt. Przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 7. roku życia. Podczas wciągającej gry poznasz nazwy stolic państw Europy, ich położenie oraz symbole. Kieszonkowiec geograficzny będzie świetną pomocą w szkole, ale też doskonałą okazją do odświeżenia pamięci!
Efekt uboczny grania: Zabłyśniesz w szkole, a finał 1 z 10 będzie twój!

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: 7+

przejdź do sklepu


Wygodny format KIESZONKOWCÓW sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.